about me

personal

>
Next

[]

(Source: inkiero, via neverenderrs)

1024 notes ϟ Reblog

astrongerdose:

do you ever just hear a certain lyric and your throat feels like it’s closing up bc it hits you that hard

(via oceansandalleys)

176469 notes ϟ Reblog
"Trust the vibes you get, energy doesn’t lie."
(via earthvibrations)

(Source: shanharlin, via queentragedy)

58781 notes ϟ Reblog

(Source: iminlovewithfrankiero, via frankierosdick)

9082 notes ϟ Reblog
"But you were in the habit of playing songs over and over again until you wanted nothing to do with them and maybe that’s why you don’t call me anymore"
You said my voice was your favorite song (via extrasad)

(via oceansandalleys)

7283 notes ϟ Reblog
certan:

mom chill they’re just cinnamon sticks

certan:

mom chill they’re just cinnamon sticks

(via lohanthony)

8751 notes ϟ Reblog
awkwardstandinglewiskennedy:

offworldcolonies:

Man the 90’s were weird.

Its like we got all this new technology and didnt know what to do with it.

awkwardstandinglewiskennedy:

offworldcolonies:

Man the 90’s were weird.

Its like we got all this new technology and didnt know what to do with it.

(Source: tuanh-flow, via lohanthony)

528172 notes ϟ Reblog
panicatpetewentz:

Here’s a Frank Iero from last night not knowing how to work a phone to take a picture

panicatpetewentz:

Here’s a Frank Iero from last night not knowing how to work a phone to take a picture

(via frankhub)

3615 notes ϟ Reblog
#I'm so fucking in love with him #omg #awww

coalgirls:

it dont even feel like september it dont even feel like any month we just floatin thru time

(via gerardlovesmorrissey)

300927 notes ϟ Reblog

(Source: jabura, via raytoroslovehandles)

1426 notes ϟ Reblog

(Source: karen-lee1love, via oceansandalleys)

428399 notes ϟ Reblog
pussy-pat:

christel-thoughts:

this is what i just picked up from the grocery store. it cost $32. Thirty. two. dollars. for 1 pineapple, 2 bags of grapes, a small container of raspberries, 1 soft drink and 2/$1 nuts…. 
do you know how much junk food i could have for $32? do you have any clue how much McDonald’s you can get for $32?
stop shaming fat people poorer than you or people poorer than you in general for not eating healthier. stop lying about how cheap it is or how it’s comparable to fast food. just stop.

!!!!!!!

pussy-pat:

christel-thoughts:

this is what i just picked up from the grocery store. it cost $32. Thirty. two. dollars. for 1 pineapple, 2 bags of grapes, a small container of raspberries, 1 soft drink and 2/$1 nuts…. 

do you know how much junk food i could have for $32? do you have any clue how much McDonald’s you can get for $32?

stop shaming fat people poorer than you or people poorer than you in general for not eating healthier. stop lying about how cheap it is or how it’s comparable to fast food. just stop.

!!!!!!!

(via gerardlovesmorrissey)

75707 notes ϟ Reblog

(Source: dont-eat-my-freaking-pizza, via gerardlovesmorrissey)

40798 notes ϟ Reblog

(Source: fappuclno, via work-play-rest-die)

51815 notes ϟ Reblog

(Source: bryanstars, via stomach-full-of-xanax)

4501 notes ϟ Reblog
theme by jeremyfuckingmckinnon